راهنمای خرید کولر گازی و اسپلیت, عمومی, کولر گازی

گارانتی اسپلیت تراست (Trust) توان تبرید – نماینده رسمی تراست در ایران

گارانتی اسپلیت تراست

گارانتی اسپلیت تراست یکی از اصلی‌ترین دغدغه های افراد در هنگام خرید این محصول است. البته این دغدغه کاملا طبیعی است چرا که همه ما در هنگام خرید محصولات سرمایشی نیاز داریم نسبت به تعمیرات آینده این دستگاه‌ها اطمینان خاطر داشته باشیم. در چنین شرایطی است که گارانتی اسپلیت تراست اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند.

اسپلیت‌های تراست نوع محبوب‌تری از کولرهای گازی هستند که در طی این سال‌ها فروش بسیار خوبی داشته‌اند. این نوع از محصولات تراست هم در گرم کردن محیط در فصل زمستان، و هم در خنک نگه داشتن محیط در فصل تابستان کاربرد دارند.

توان تبرید که با عنوان نمایندگی رسمی شرکت تراست در ایران شناخته می‌شود؛ در راستای افزایش رفاه هموطنان عزیز توانسته حجم بالایی از سیستم‌های تهویه مطبوع جدید در مناطق مختلف کشور را با نام محصولات تراست (Trust) عرضه کند. محصولات این برند از کیفیت بسیار بالا و طراحی زیبایی برخوردار هستند. که همین امر باعث تفاوت آن‌ها در بازارهای رقابتی شده است.

این شرکت برای ساخت انواع سیستم‌های تهویه مطبوع و افزایش عملکرد و کیفیت آن‌ها، از جدیدترین و پیرفته‌ترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کند. شرکت توانگر اعتماد پارس، با توجه به آرمان جلب رضایت مشتریان همچنان می‌کوشد تا بهترین ها را برای مصرف کنندگان ایرانی عرضه کند.

راه‌های ارتباطی

آدرس:

شیراز، بلوار امیرکبیر، ابتدای بلوار والفجر، سمت راست، نمایشگاه محصولات تراست

منظور از گارانتی اسپلیت تراست چیست؟

گارانتی اسپلیت تراست توان تبرید
گارانتی اسپلیت تراست توان تبرید

بسیاری از افراد در هنگام خرید اسپلیت تراست در مورد گارانتی یا ضمانت نامه این محصول اطلاعاتی ندارند. در حقیقت گارانتی اسپلیت تراست نشان می‌دهد که چه خدماتی در آینده تحت پوشش این ضمانت نامه قرار می‌گیرند و افراد می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

در حقیقت گارانتی یک نمونه تعهد است که فروشنده یا برندی که کالا را تولید می‌کند در مقابل خرید محصول آن را به مشتریان ارائه می‌دهد. این تعهد می‌تواند در زمینه تعمیر قطعات، تعویض قطعات و یا حتی در بعضی مواقع پس گرفتن کالا باشد.

خوشبختانه کلیه محصولات تراست تحت پوشش گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد مالکیت برند تجاری تراست TRUST هستند. کلیه محصولات کولر گازی اسپلیت تراست دارای پنج سال ضمانت کمپرسور، 24 ماه ضمانت بقیه قطعات، نصب رایگان و پنج متر کابل و لوله مسی رایگان هستند.

تنها اسپلیت ایستاده ۱۰۰۰۰۰ ( ۱۰۰هزار)  شامل کابل و لوله مسی رایگان نمی‌شود.

1.ضمانت کمپرسور:

یک سیستم تهویه مطبوع نمی‌تواند بدون کمپرسور کار کند. کمپرسور قلب کولر گازی محسوب می‌شود زیرا که کمپرسور با فشردن و به جریان انداختن گاز مبرد درون لوله‌ها باعث ایجاد گرما یا سرما در محیط از طریق کولر گازی می‌شود پس ایجاد هر گونه مشکل در کمپرسور باعث اختلال در عملکرد سیستم‌های تهویه مطبوع می‌شود. در گارانتی اسپلیت تراست(توان تبرید)، پنج سال ضمانت برای کمپرسور ارائه می‌شود که در صورت بروز خطا یا مشکل در عملکرد آن، نمایندگی اسپلیت تراست، مجاز به تعمیر یا تعویض آن است.

2.ضمانت قطعات دیگر:

علاوه بر کمپرسور، قطعات دیگری مانند فن، پروانه، کنترلر و … نیز در گارانتی اسپلیت تراست شامل ضمانت 24 ماهه هستند. در صورت بروز خطا یا مشکل در عملکرد هر یک از اجزای دستگاه، نمایندگی، مجاز به تعمیر یا تعویض آن است.

3.نصب رایگان:

در گارانتی اسپلیت تراست، نصب رایگان برای اسپلیت‌ها ارائه می‌شود. این به معنای این است که هزینه نصب اسپلیت توسط شرکت ارائه دهنده گارانتی تهیه می‌شود و برای مشتری هیچ هزینه‌ای ندارد.

در کل، گارانتی اسپلیت تراست با ارائه ضمانت برای کمپرسور و قطعات دیگر، نصب رایگان و پنج متر کابل و لوله مسی رایگان، یکی از گزینه‌های مناسب برای خرید کولر گازی  و اسپلیت می‌باشد. با این حال، باید توجه داشت که برخی موارد این گارانتی‌ها به شرایط خاصی وابسته هستند و باید به شرایط‌ و مشخصات آن‌ها دقت کرد. همچنین، برای انتخاب سیستم تهویه مطبوع مورد نظر خود باید به نیازها، بودجه شخصی و امکانات گارانتی توجه کرد.

آشنایی بیشتر با شرکت توان تبرید

شرکت توان تبرید آریا گستر با عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات تراست در ایران؛ به مدیریت آقای مهدی توانگر در سال 1387 تاسیس شد. این شرکت با تمرکز بر تاسیسات مکانیکی ساختمان در زمینه مشاوره، محاسبه و فروش سیستم‌های تهویه مطبوع در شیراز چهار راه بنفشه فعالیت و به هموطنان در سراسر کشور خدمات رسانی می‌نماید. این شركت به پشتوانه پرسنل خدمتگزار، آگاه، صادق و متعهد به معیارهای اخلاقی، همواره تلاش کرده تا برای افزایش کیفیت سیستم مدیریت و کسب رضایت مشتری از بهترین محصولات استفاده نماید.

مزایا و معایب گارنتی اسپلیت تراست

مزایا:

خرید از نمایندگی اسپلیت تراست و بهره‌مندی از امکانات گارانتی، مزایای زیادی دارد. همانطور که گفته شد توان تبرید، با ارائه ضمانت بلند مدت برای کمپرسور و قطعات دیگر، اطمینان بخشی به محصول و خدمات شرکت را برای خریداران فراهم می‌کند. این ضمانت بلند مدت، در صورت بروز خطا یا مشکل در دستگاه، به مشتری اجازه می‌دهد تا از خدمات تعمیر و تعویض رایگان استفاده کند.

همچنین گارانتی اسپلیت تراست، پنج متر کابل و لوله مسی رایگان را ارائه می‌کند. این به معنای این است که هزینه کابل و لوله مسی توسط شرکت ارائه دهنده گارانتی تهیه می‌شود و برای مشتری هیچ هزینه‌ای ندارد.

از دیگرمزایای خرید از تراست می‌توان به ارزش خرید بالا اشاره کرد. با ارائه گارانتی اسپلیت تراست، شرکت موفق به ارائه ارزش خرید بالایی برای مشتریان خود شده است. این گارانتی، باعث افزایش اعتماد مشتریان به دستگاه تهویه مطبوع  و همین‌طور شرکت ارائه دهنده محصول می‌گردد.

معایب:

گارانتی اسپلیت تراست به دلیل ارائه ضمانت بلند مدت و خدمات رایگان، هزینه‌ی بالایی دارد. این هزینه ممکن است برای برخی افراد، گزینه‌ای مناسب نباشد.

 • شرایط محدود: گارانتی اسپلیت تراست، شرایط خاصی را برای استفاده از خدمات تعمیر و تعویض دستگاه در نظر می‌گیرد. برای مثال، اگر دستگاه توسط شخصی غیر از نماینده رسمی تعمیر شود، ضمانت از بین می‌رود.
 • عدم پوشش موارد خاص: گارانتی اسپلیت تراست، شامل بعضی موارد خاص نمی‌شود. به عنوان مثال، آسیب‌ها و خرابی‌های ناشی از عدم تعمیر و نگهداری صحیح دستگاه یا آسیب‌های ناشی از عوامل خارجی، از ضمانت مستثنی هستند.

در کل، گارانتی اسپلیت تراست با ارائه ضمانت بلند مدت، نصب رایگان و ارائه کابل رایگان، ارزش خرید بالا و اعتماد را برای مشتریان فراهم می‌کند. با این حال، هزینه بالای این گارانتی و شرایط محدودی که برای استفاده از خدمات تعمیر و تعویض دستگاه در نظر گرفته شده است، ممکن است برای برخی مشتریان، جز معایب محسوب شود.

شرایط گارانتی اسپلیت تراست: به چه نکاتی باید توجه کرد؟

شرایط گارانتی اسپلیت تراست
شرایط گارانتی اسپلیت تراست

برای اعمال گارانتی اسپلیت تراست، باید به شرایط خاصی که در ادامه گفته شده است، توجه نمود. به عنوان مثال، باید دستگاه توسط نمایندگی نصب شده باشد و تعمیرات را نیز تنها توسط نمایندگی باید انجام داد. همچنین باید به تعداد سال‌های نگهداری و تعمیرات دستگاه نیز توجه شود تا بر اساس آن گارانتی برای قطعات مختلف آن اعمال شود. از جمله نکاتی که باید برای استفاده از گارانتی سیستم به آن توجه کرد را در ادامه توضیح می‌دهیم:

1. مدت زمان گارانتی: گارانتی اسپلیت تراست برای کمپرسور پنج سال و برای قطعات دیگر 24 ماه می‌باشد. همچنین باید به این نکته توجه داشت که گارانتی تنها برای دستگاه جدید اعمال می‌شود و در صورتی که دستگاه دست‌دوم باشد، گارانتی شامل آن نمی‌شود.

2. هزینه‌های اضافی: برای استفاده از برخی خدمات گارانتی اسپلیت تراست، ممکن است هزینه‌های اضافی وجود داشته باشد. به عنوان مثال، هزینه‌های حمل و نقل برای تحویل و بازگشت دستگاه برای تعمیرات، هزینه‌های نگهداری و تعمیرات دوره‌ای و … که باید حتما به آن‌ها توجه کرد.

3. برخی موارد خاص شامل گارانتی نمی‌شوند، به عنوان مثال آسیب‌های ناشی از عوامل خارجی، نصب نامناسب، استفاده نادرست، تغییر قطعات بدون مجوز و… پس نصب اولیه باید توسط متخصصان فنی نمایندگی تراست انجام شود تا در صورت ایجاد هر گونه مشکل در سیستم، تا ازخدمات گارانتی محصولات بهره‌مند شوید.

4. شرایط تعمیرات: در صورتی که دستگاه اسپلیت تراست خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، باید به شرایط تعمیرات دقت کنید. برخی شرایط مانند نصب قطعات غیراصلی و تغییر قطعات بدون مجوز ممکن است باعث لغو گارانتی شوند. همچنین، برای تعمیرات، باید تنها از نماینده رسمی گارانتی اسپلیت تراست استفاده کرد، در غیر اینصورت گارانتی لغو می‌شود.

5. نحوه اعمال گارانتی: در صورتی که دستگاه اسپلیت تراست خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، باید شرایط اعمال گارانتی را رعایت کرد. برای اعمال گارانتی، باید با نماینده رسمی گارانتی اسپلیت تراست تماس گرفته و دستورالعمل‌های اعمال گارانتی برای هر محصول را دنبال کرد.

با توجه به موارد فوق، قبل از خرید و استفاده از دستگاه اسپلیت تراست، بهتر است که شرایط گارانتی را به دقت مطالعه کرده و به به تعداد سال‌های مشمول گارانتی نگهداری و تعمیرات دستگاه توجه کنید. همچنین، باید به یاد داشت که برخی موارد نیازمند هزینه‌های اضافی هستند، بنابراین باید توجه کنیدکه هزینه‌های اضافی شامل چه چیزهایی می‌شود و بهتر است قبل از خرید دستگاه، از نمایندگی رسمی اسپلیت تراست اطلاعات لازم را کسب کنید.

آیا برای نگهداری از اسپلیت تراست به شرایط خاصی نیاز است؟

گارانتی اسپلیت تراست|شرایط نگهداری
گارانتی اسپلیت تراست|شرایط نگهداری

برای نگهداری از دستگاه اسپلیت تراست، نیاز به تخصص خاصی نیست. با این حال، برخی نکات را باید در نگهداری دستگاه رعایت کرد تا دستگاه عمر مفید خود را داشته باشد. در ادامه به برخی از این نکات اشاره می‌کنیم:

 1. تمیز کردن فیلترها: فیلترهای هوای دستگاه اسپلیت تراست، باید در مدت زمان‌های مشخص تمیز شود تا بهترین عملکرد را داشته باشد. برای تمیز کردن فیلترها، می‌توانید از آب ولرم و یک شوینده استفاده کنید.
 1. تمیز کردن دستگاه: لازم است که هر چند وقت یک بار دستگاه را با پارچه مرطوب و ضدعفونی کننده ملایم تمیز کنید تا در مدت زمان طولانی بازدهی خوبی را هنگام استفاده از دستگاه تجربه کنید.لازم به ذکر است که به هیچ عنوان برای تمیز کردن دستگاه از آب استفاده نکنید و فقط پارچه مرطوب استفاده شود.
 1. اجتناب از نصب در محیط‌های گرم و مرطوب: دستگاه اسپلیت تراست، باید در محیط خشک و خنک نصب شود. در صورت نصب در محیط‌های گرم و مرطوب، کارایی دستگاه کاهش می‌یابد و ممکن است به خرابی دستگاه منجر شود. بهتر است برای محل نصب سیستم با مشاوران توان تبرید در ارتباط باشید.
 1. تعمیرات توسط نماینده رسمی: در صورتی که دستگاه اسپلیت تراست نیاز به تعمیر دارد، باید تنها از نماینده رسمی گارانتی اسپلیت تراست برای تعمیر استفاده کنید. در غیر اینصورت، گارانتی لغو می‌شود.

نگهداری از دستگاه اسپلیت تراست نیاز به تخصص خاصی ندارد و با رعایت نکات فوق، همه کاربران می‌توانند به راحتی این کار را انجام دهند.

شرایط گارانتی اسپلیت تراست: به چه نکاتی باید توجه کرد؟

گارانتی اسپلیت تراست
شرایط گارانتی اسپلیت تراست

هنگامی که سیستم تهویه مطبوع تراست شما به مشکل برخورد کرد، می‌توانید به گارانتی اسپلیت تراست مراجعه کنید تا این مشکل را برطرف کنید. برای راهنمایی شما در تعمیر و تعویض دستگاه، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صورتی که دستگاه شما اسپلیت تراست دارای مشکل فنی است، ابتدا به دفتر خدمات پس‌از‌فروش گارانتی اسپلیت تراست مراجعه کنید و درخواست تعمیر دستگاه خود را بدهید.
 2. پس از ارائه درخواست تعمیر، نوع مشکل دستگاه شما توسط تکنسین‌های گارانتی اسپلیت تراست بررسی و ارزیابی می‌شود.
 3. در صورتی که مشکل دستگاه قابل تعمیر باشد، تکنسین‌های گارانتی اسپلیت تراست دستگاه شما را تعمیر می‌کنند. در صورتی که قطعاتی در دستگاه شما خراب شده باشند، این قطعات تعویض می‌شوند.
 4. در صورتی که مشکل دستگاه شما قابل تعمیر نباشد، تکنسین‌های گارانتی اسپلیت تراست دستگاه شما را تعویض می‌کنند.
 5. در صورتی که دستگاه شما قابل تعمیر یا تعویض نباشد، تکنسین‌های گارانتی اسپلیت تراست می‌توانند به شما دستگاه جدیدی ارائه دهند.

در مجموع، برای تعمیر و تعویض دستگاه اسپلیت تراست، بهتر است به دفتر مرکزی و خدمات پس‌از‌فروش گارانتی اسپلیت تراست مراجعه کنید و با تکنسین‌های متخصص و حرفه‌ای در ارتباط باشید تا بهترین راه حل برای مشکل دستگاه شما پیدا کنید.

آیا تعمیر دستگاه اسپلیت تراست با داشتن گارانتی رایگان است؟

تعمیر دستگاه اسپلیت تراست در گارانتی رایگان است تنها در شرایطی که مشکل دستگاه شما به دلیل عیب در قطعات یا تولید یا ترکیب نادرست قطعات باشد. به عبارت دیگر، اگر مشکل دستگاه شما به دلیل خرابی در قطعات یا تولید یا ترکیب نادرست قطعات باشد، تعمیر دستگاه شما در گارانتی رایگان است.

اما اگر مشکل دستگاه شما به دلایلی مانند استفاده نادرست، تعمیر ناصحیح، آسیب دیدگی، آلودگی، سوختگی و … باشد، تعمیر دستگاه شما در گارانتی رایگان نیست و باید هزینه تعمیر دستگاه را به صورت جداگانه پرداخت کنید.

بنابراین، برای اطمینان از اینکه تعمیر دستگاه شما در گارانتی رایگان است، بهتر است قبل از ارسال دستگاه خود به دفتر خدمات پس‌از‌فروش گارانتی اسپلیت تراست، شرایط گارانتی را دقیقاً بررسی کنید و با قوانین و مقررات گارانتی به طور کامل آشنا شوید.

اگر شما نیز قصد خرید سیستم‌های تهویه مطبوع تراست به خصوص داکت اسپلیت را از نمایندگی اسپلیت تراست دارید، بهتر است که این مورد را درنظر داشته باشید که حتما سرویس سالیانه را برای افزایش بازدهی و طول عمر دستگاه خود به صورت روتین انجام دهید. سیستم‌های کولر گازی و اسپلیت تراست  بسیار متنوع است و برای شرایط محیطی متفاوت نیز مناسب است.

همچنین دارای ویژگی هایی از قبیل کم مصرف بودن، دارای ظرفیت ‌های مختلف و صدای کم است، تمامی این عوامل باعث شده است تا این کولرها توانایی رقابت با برندهای معروف را داشته باشد و از این نظر اعتماد مخاطبان خود را جلب کرده است. در صورت وجود هر گونه سوال می ‌توانید، از مشاوران و کارشناسان فعال نمایندگی اسپلیت تراست، در این حیطه کمک بگیرید. از طریق راه‌های ارتباطی می‌توانید با نمایندگی تراست (توان تبرید) در ارتباط باشید.

ضمانت نامه ، گارانتی و نصب

گارانتی اسپلیت تراست
گارانتی اسپلیت تراست

 ضمانت‌نامه معمولاً توسط تولیدکنندهٔ اسپلیت تراست صادر می‌شود و شرایط و مدت زمان ضمانت را برای محصول مشخص می‌کند. ضمانت‌نامه معمولاً شامل تعمیر محصول یا تعویض قطعات معیوب در صورت وجود خرابی‌های غیرمصرفی است. مدت زمان ضمانت ممکن است متفاوت باشد، بنابراین بهتر است شرایط ضمانت را با دقت مطالعه کنید.

گارانتی در واقع نوع خاصی از ضمانت است که ممکن است توسط فروشندهٔ اسپلیت تراست ارائه شود. گارانتی معمولاً شامل خدمات پس از فروش می‌شود که می‌تواند شامل تعمیر، تعویض قطعات یا حتی تعویض محصول در صورت خرابی باشد. شرایط و مدت زمان گارانتی نیز می‌تواند متفاوت باشد و باید با دقت بررسی شود.

برخی از فروشندگان اسپلیت تراست خدمات نصب را نیز ارائه می‌دهند. این به معنای این است که تکنسین‌های ماهر برای نصب اسپلیت تراست به محل شما می‌آیند و آن را نصب می‌کنند. اگر فروشندهٔ محصول خدمات نصب را ارائه می‌دهد، می‌توانید با او تماس بگیرید و درخواست نصب را ثبت کنید. اطلاعات مربوط به هزینهٔ نصب و زمان موردنیاز برای نصب را نیز می‌توانید در این تماس استعلام کنید.

موارد زیر شامل نصب رایگان می باشد:

سیستم‌هایی که دارای دفترچه ضمانت و کوپن نصب رایگان می‌باشند، شامل شرایط زیر می‌شوند:

شرایط نصب:
1. هزینه ایاب و ذهاب: هزینه ایاب و ذهاب جهت انجام عملیات نصب سیستم‌های تهویه مطبوع تراست بر عهدهٔ خریدار قرار می‌گیرد. در صورتی که نمایندگی نصب مجاز شرکت در همان شهر موجود نباشد، هزینه ایاب و ذهاب بین شهری طبق تعرفه‌های معمول دریافت می‌شود. همچنین، هزینه ایاب و ذهاب در زمان تغییرات و تعمیرات نیز طبق تعرفه‌های معتبر دریافت خواهد شد.

شرایط ضمانت:
1. دفترچه ضمانت: هنگام خرید سیستم تهویه مطبوع تراست، یک دفترچه ضمانت به شما ارائه می‌شود. این دفترچه حاوی شرایط و مدت زمان ضمانت محصول است. لطفاً دفترچه ضمانت را به دقت مطالعه کرده و همهٔ مشروطیت‌ها را رعایت کنید.

2. کوپن نصب رایگان: برخی از سیستم‌های تهویه مطبوع تراست، همراه با کوپن نصب رایگان عرضه می‌شوند. این کوپن به شما اجازه می‌دهد تا در صورت وجود نمایندگی نصب مجاز شرکت در همان شهر، عملیات نصب را رایگان انجام دهید. در صورتی که نمایندگی نصب در شهر شما وجود نداشته باشد، هزینه ایاب و ذهاب بین شهری بر عهدهٔ شما خواهد بود.

لطفاً در هنگام خرید سیستم تهویه مطبوع تراست، با فروشندهٔ محصول دربارهٔ شرایط نصب و ضمانت دقیق تر صحبت کرده و همهٔ جزئیات را بررسی کنید.

منظور از نصب رایگان ، انجام کارهای زیر می باشد:

در صورت وجود نمایندگی نصب مجاز شرکت در همان شهر، خدمات زیر به صورت رایگان انجام می‌شود و تحت پوشش کوپن نصب می‌باشد:

1. نصب دستگاه: دستگاه تهویه مطبوع در محل مورد نظر مشتری بر اساس استانداردها و ضوابط فنی نصب می‌شود.

2. لوله‌کشی و اتصال برق: لوله‌کشی بین دو واحد دستگاه و اتصال کابل برق شهری به ترمینال دستگاه انجام می‌شود. تهیه کابل تغذیه برق جزء تعهدات شرکت نمی‌باشد.

3. راه‌اندازی دستگاه: دستگاه تهویه مطبوع راه‌اندازی می‌شود و به عملکرد مطلوب خود رسیده و عملیات تنظیمات اولیه انجام می‌شود.

4. آموزش استفاده: مشتری با استفاده از ریموت کنترل دستگاه آشنا می‌شود و نحوه استفاده از آن به او آموزش داده می‌شود.

5. مهر و امضاء: نمایندهٔ مجاز خدمات پس از فروش بر روی دفترچه ضمانت نامه مهر و امضاء می‌کند تا ضمانت نامه معتبر شود.

6. دریافت امضاء: پس از انجام نصب، امضاء مشتری بر روی کوپن نصب و فاکتور سرویس دریافت می‌شود.

لطفاً در هنگام خرید سیستم تهویه مطبوع تراست، با فروشندهٔ محصول دربارهٔ شرایط نصب و ضمانت دقیق تر صحبت کرده و همهٔ جزئیات را بررسی کنید.

موارد زیر شامل نصب رایگان نمی باشد:

هزینه‌های زیر به عهدهٔ خریدار می‌باشد:

1. لوله، عایق و کابل‌ها: هزینه لوله، عایق و کابل‌های ارتباط با متراژ بیش از مقدار فابریک در بسته‌بندی دستگاه به عهدهٔ خریدار قرار می‌گیرد.

2. هزینه آهنگری: هزینه آهنگری جهت ساخت شاسی و یا استفاده از ساپورتها و پایه‌های پیش‌ساخته نیز به عهدهٔ خریدار است.

3. هزینه تعمیرات و جابجایی: هزینه تعمیرات و جابجایی کولر گازی و داکت اسپلیت گری که شامل هزینه‌های ایاب و ذهاب و دستمزد است، نیز بر عهدهٔ خریدار قرار می‌گیرد.

4. وکیوم و سوراخکاری: انجام وکیوم و سوراخکاری بوسیلهٔ دستگاه مخصوص در دیوار نیز هزینهٔ جداگانه‌ای دارد و به عهدهٔ خریدار است.

لطفاً در هنگام خرید سیستم تهویه مطبوع تراست، با فروشندهٔ محصول دربارهٔ شرایط نصب و ضمانت دقیق تر صحبت کرده و همهٔ جزئیات را بررسی کنید.

نکات:

هزینه هرگونه عملیات خارج از مواردی که در بالا ذکر شد، به عهدهٔ مشتری است و باید توسط او پرداخت شود.

 به عنوان خریدار محترم، لطفاً کارت ضمانت را با دقت نگهداری کنید. در صورت عدم وجود کارت ضمانت، خدمات به صورت رایگان ارائه نخواهند شد و هرگونه خدمات با دریافت هزینه امکان‌پذیر است.

 در تمامی موارد نصب و تعمیرات، لطفاً از نمایندهٔ خدمات فاکتور رسمی شرکت با مهر و امضاء دریافت کنید.

 کارت ضمانت متعلق به مالک دستگاه است و باید توسط مالک دستگاه نگهداری شود. کوپن نصب رایگان موجود در دفترچه پس از نصب تنها به نمایندهٔ خدمات تعلق دارد.

لطفاً در هنگام خرید سیستم تهویه مطبوع تراست، دقت کنید و شرایط و ضوابط نصب و خدمات پس از فروش را به دقت مطالعه کنید.

توجه:

قیمت کولر گازی و اسپلیت تراست درج شده در سایت با احتساب هزینه و تعرفه فعال سازی ضمانت نامه می باشد.

منظور از تعرفه، قیمت متعارفی است که توسط شرکت تصویب و به کلیۀ نمایندگان ابلاغ گردیده است.

چگونه می‌توانم کوپن نصب رایگان را دریافت کنم؟

1. دریافت کوپن از طریق فروشگاه: برخی برندها یا شرکت‌های تهویه مطبوع، کوپن‌های نصب رایگان را در فروشگاه‌ها یا نمایندگی‌های خود ارائه می‌دهند. شما می‌توانید به فروشگاه یا نمایندگی مربوطه مراجعه کرده و درخواست دریافت کوپن نصب رایگان را از کارشناسان فروش بکنید.

2. ثبت نام آنلاین: برخی برندها و شرکت‌ها امکان ثبت نام آنلاین برای دریافت کوپن نصب رایگان را فراهم می‌کنند. شما می‌توانید به وبسایت رسمی برند یا شرکت مراجعه کرده و فرم ثبت نام را پر کنید تا کوپن را دریافت کنید.

3. پیگیری تبلیغات و تخفیف‌ها: برخی از برندها و شرکت‌ها به طور دوره‌ای تخفیف‌ها و تبلیغات خاصی را برای نصب رایگان ارائه می‌دهند. شما می‌توانید از طریق رسانه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها، روزنامه‌ها و سایر منابع اطلاعاتی به دنبال این تخفیف‌ها و تبلیغات باشید و در صورتی که کوپن نصب رایگان موجود است، آن را دریافت کنید.

در هر صورت، توصیه می‌شود قبل از استفاده از کوپن نصب رایگان، شرایط و مقررات مربوطه را به دقت مطالعه کنید و در صورت لزوم با نمایندهٔ فروش یا پشتیبانی تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق‌تری دریافت کنید.

بهترین اسپلیت
بهترین اسپلیت

شرایط گارانتی اسپلیت تراست

1. تعمیرات و تعویض قطعات: در مدت ضمانت، تعمیرات و تعویض قطعات مکانیکی و الکترونیکی به صورت رایگان و بدون دریافت کارمزد انجام می‌شود.

2. شارژ گاز: در صورت خرابی کمپرسور و تعویض آن، هزینه شارژ گاز بر عهدهٔ شرکت است.

3. ضمانت‌نامه: ضمانت از تاریخ ثبت گارانتی شروع می‌شود.

موارد زیر شامل ضمانت و گارانتی اسپلیت تراست نمی‌شوند:

1. نحوه انشعاب برق و اتصال دستگاه: اگر نحوه انشعاب و اتصال دستگاه به کنتور برق ساختمان طبق استاندارد اداره برق و شرکت سازنده نباشد، ضمانت کمپرسور و قطعات ابطال می‌شود.

2. نصب توسط افراد غیر مجاز: اگر دستگاه توسط افراد غیر مجاز نصب شده باشد، گارانتی اسپلیت تراست لغو می‌شود.

3. نصب در فضای نامناسب: انتخاب دستگاه برای فضای بزرگتر یا کوچکتر از ظرفیت کاری آن یا نصب در محیط آلوده به مواد شیمیایی و اسیدی که باعث خوردگی و پوسیدگی قطعات می‌شود، گارانتی اسپلیت تراست را بطور کل لغو می‌کند.

4. استفاده از لوله مسی توکار: استفاده از لوله مسی توکار به جای لوله فابریک نیز ضمانت را لغو می‌کند.

5. دستکاری یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز: اگر دستگاه توسط افراد غیر مجاز دستکاری یا تعمیر شود، ضمانت لغو می‌شود.

6. خسارت‌های ظاهری و حوادث غیرمترقبه: خسارت‌هایی مانند شکستگی بدنه، قاب، کلید، ریموت کنترل و سایر قطعات ظاهری، همچنین خرابی‌های ناشی از حمل و نقل دستگاه و حوادث غیرمترقبه مانند آتش‌سوزی، زلزله و سیل شامل گارانتی اسپلیت تراست نمی‌شوند.

7. هزینه ایاب و ذهاب: هزینه ایاب و ذهاب جهت تعمیرات بر عهدۀ مشتری است.

توصیه می‌شود قبل از استفاده از گارانتی اسپلیت تراست، شرایط و مقررات مربوطه را به دقت مطالعه کنید و در صورت لزموارد توضیح داده شده، اگر سوال یا ابهامی وجود دارد، بهتر است از طریق را‌های ارتباطی با نمایندگی اسپلیت تراست تماس بگیرید تا در مورد جزئیات گارانتی اسپلیت تراست بیشتر راهنماییتان کنند.

 

سوالات متداول

1)چگونه می‌توانم کوپن نصب رایگان را دریافت کنم؟

1. دریافت کوپن از طریق فروشگاه: برخی برندها یا شرکت‌های تهویه مطبوع، کوپن‌های نصب رایگان را در فروشگاه‌ها یا نمایندگی‌های خود ارائه می‌دهند. شما می‌توانید به فروشگاه یا نمایندگی مربوطه مراجعه کرده و درخواست دریافت کوپن نصب رایگان را از کارشناسان فروش بکنید.

2. ثبت نام آنلاین: برخی برندها و شرکت‌ها امکان ثبت نام آنلاین برای دریافت کوپن نصب رایگان را فراهم می‌کنند. شما می‌توانید به وبسایت رسمی برند یا شرکت مراجعه کرده و فرم ثبت نام را پر کنید تا کوپن را دریافت کنید.

3. پیگیری تبلیغات و تخفیف‌ها: برخی از برندها و شرکت‌ها به طور دوره‌ای تخفیف‌ها و تبلیغات خاصی را برای نصب رایگان ارائه می‌دهند. شما می‌توانید از طریق رسانه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها، روزنامه‌ها و سایر منابع اطلاعاتی به دنبال این تخفیف‌ها و تبلیغات باشید و در صورتی که کوپن نصب رایگان موجود است، آن را دریافت کنید.

در هر صورت، توصیه می‌شود قبل از استفاده از کوپن نصب رایگان، شرایط و مقررات مربوطه را به دقت مطالعه کنید و در صورت لزوم با نمایندهٔ فروش یا پشتیبانی تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق‌تری دریافت کنید.

2)آیا هزینه تعمیرات در صورت لغو ضمانت بر عهده مشتری است؟

بله، در صورت لغو گارانتی اسپلیت تراست، هزینه تعمیرات بر عهدهٔ مشتری خواهد بود. ضمانت معمولاً شرایط و مقرراتی را تعیین می‌کند که در صورت عدم اعتبار گارانتی، هزینه تعمیرات به عهدهٔ مشتری می‌افتد. بنابراین، اگر گارانتی اسپلیت تراست لغو شده و دستگاه نیاز به تعمیر دارد، مشتری مسئول هزینه تعمیرات خواهد بود.

3)چه مقدار هزینه تعمیرات بر عهدهٔ مشتری قرار می‌گیرد؟

مقدار هزینه تعمیرات بر عهدهٔ مشتری ممکن است متفاوت باشد و بستگی به عوامل مختلفی داشته باشد، از جمله:

1. نوع خرابی: هزینه تعمیرات وابسته به نوع خرابی و نیاز به تعویض قطعات خواهد بود. خرابی‌های بزرگتر و نیاز به قطعات گران‌تر می‌توانند هزینه بیشتری داشته باشند.

2. قطعات مورد نیاز: هزینه تعمیرات ممکن است بسته به قطعاتی که باید تعویض شوند، متفاوت باشد. قطعات اصلی و قطعات اورجینال معمولاً گران‌تر از قطعات یدکی است.

3. هزینه نیروی کار: هزینه تعمیرات شامل هزینه نیروی کار مورد نیاز برای تعمیر دستگاه نیز خواهد بود. هزینه نیروی کار بستگی به ساعت کاری و نرخ کاری متخصصین تعمیرات دارد.

4. هزینه مواد و ابزار: در برخی موارد، استفاده از مواد و ابزارهای خاص برای تعمیرات می‌تواند هزینه را افزایش دهد.

به طور کلی، هزینه تعمیرات بر اساس تمامی عوامل فوق و سیاست هر شرکت تعمیراتی وابسته به دستگاه مختصراً تعیین می‌شود. برای دقت بیشتر دربارهٔ هزینه تعمیرات دقیق، بهتر است با شرکت تولید کننده یا مرکز خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا جزئیات مربوطه را بدانید.

راه‌های ارتباطی

آدرس:

شیراز، بلوار امیرکبیر، ابتدای بلوار والفجر، سمت راست، نمایشگاه محصولات تراست

پروژه های اجرا شده توان تبرید - نمایندگی اسپلیت تراست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *