سوالات متداول

نمایندگی رسمی خرید و فروش محصولات تراست، شرکت توان تبرید آریا گستر به مدیریت آقای مهدی توانگر به آدرس شیراز، بلوار امیرکبیر، ابتدای بلوار والفجر، سمت راست، نمایشگاه محصولات تراست TRUST می‌باشد که هم به صورت توزیعی و هم خرده فروشی به همکاران و نمایندگان فروش و مصرف کنندگان گرامی خدمات ارایه می نماید.

محصولات تراست شامل انواع کالای تهویه مطبوع از جمله کولرگازی اسپلیت، داکت اسپلیت، چیل، مینی چیلر، فن کویل، هواساز، اسپلیت کاستی و VRF می باشد.

متاسفانه در حال حاظر با توجه به شیوع بیش از پیش تخلف و تقلب در ارایه کالای اصلی در بازار، می توانید با اطمینان، محصولات تراست اصلی را از نمایندگی رسمی توان برید با ضمانت اصلی شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد، خریداری نمایید.

از طریق تماس با همکاران ما در مجموعه توان تبرید، می توانید اطلاعات تماس نمایندگان خدمات پس از فروش محصولات تراست را در هر نقطه از کشور دریافت نمایید.

کلیه محصولات تراست تحت پوشش گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد وارد کننده انحصاری و مالکیت برند تجاری تراست TRUST می باشند.

از آنجا که محصولات تراست صرفا متمرکز بر صنعت تهویه مطبوع بوده و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا مبادرت به انتخاب و واردات بهترین و با کیفیت ترین تولیدات صنایع سبک و سنگین تهویه مطبوع، شده است و همچنین با بهره گیری از شبکه منظم خدمات پس از فروش در سراسر کشور، سعی بر رضایتمندی مشتریان گرامی بوده است و با در نظر گرفتن الزامات استانداردهای بین المللی ISO 9001:2008 (سیستم مدیریت کیفیت) ، ISO 10002:2004 (رسیدگی به شکایات مشتریان) و نیز ISO 10002:2004 (پایش و اندازه گیری رضایت مشتری) ، در جهت بهبود مستمر اثربخشی سیستمهای مدیریتی و نیز رعایت قوانین و مقررات ملی و سایر الزامات مرتبط گام برداشته شود.

قیمت محصولات تراست به عنوان بهترین و یه روزترین کالای تهویه مطبوع در بازار حال حاظر ایران، به عنوان یک محصول کاملا قانونی دارای شناسه کالا، کاملا رقابتی می باشد و حتی در مقایسه با برخی محصولات دیگر که از نظر کیفی در سطوح پایینتری هستند هم مقرون به صرفه می باشد.